Predavanje za starše – Karierni center za mlade

Ali veste, kako lahko uravnotežite zabavne in koristne online vsebine? Ali poznate rizična
spletna vedenja vaših otrok? Kateri so simptomi odvisnosti od digitalnih vsebin?

Vabljeni na aktualno predavanje (webinar) za starše na temo Rizična spletna vedenja pri mladostnikih in družinska e-pravila, ki bo v torek, 10.11. ob 17.00 .
Predavanje bo izvajal svetovalec Centra pomoči ob različnih tveganih spletnih vedenjih, Logout, Janez Arh.
Skozi predavanje predavatelj izpostavi pojme kot so spletno nasilje, nadlegovanje, seksting, prekomerno selfanje in podobno. Priporočilo vsem staršem je, da se aktivno vključujejo v otrokove aktivnosti in vzdržujejo odprto komunikacijo o vseh doživetjih, tako on-line kot off-line.
Predavanje organiziramo v okviru Kariernega centra za mlade VšečKAM in GREM v Kočevju.

Obvezna prijava na webinar: https://kariera.kocevje.si/znanje/organizatorji/oe-ljudska-univerza-kocevje/rizicna-spletna-vedenja-mladih-in-druzinska-e-pravila