Na natečaju »Leta, ki ti dajo zaleta«, ki je bil razpisan ob 150-letnici gimnazije in 140-letnici srednje šole v Kočevju, so sodelovali učenci od 7. do 9. razreda iz osmih osnovnih šol ter Gimnazije in srednje šole Kočevje. Mladi so lahko sodelovali z likovnimi, fotografskimi in literarnimi prispevki, najboljši prispevki so bili v sredini novembra ob zaključku natečaja in otvoritvi razstave nagrajeni in objavljeni v zborniku Leta, ki ti dajo zaleta.

Učenec Mohammad Abdul Rehaman Shaik (mentorica Alenka Šubic) je z izvirnim likovnim delom THE TWO SIDES zasedel prvo mesto med osnovnošolci, iskriva pesem KOMAJ ČAKAM … učenke Ire Avstelj (mentorica Petra Debelak) pa je med osnovnošolskimi literarnimi izdelki osvojila 3. mesto. Sliko in pesem najdete v galeriji.

Za ustvarjalnost in dosežek obema iskreno čestitamo.

Pesem KOMAJ ČAKAM