V zadnjem tednu maja in začetku junija so skupine veliko časa preživele na zunanjih igriščih, kjer so si učenci krajšali čas na različne načine: eni z žogo, drugi z guganjem, tretji s preskakovanje kolebnice, četrti z lovljenjem in skrivanjem … Zanimivo popestritev je doživela skupina podaljšanega bivanja v Kočevski Reki, saj je na njihovem igrišču pristal čisto pravi vojaški helikopter. Še več – posadka je otrokom predstavila svoje delo in jih za piko na i še povabila, da so se usedli na pilotov sedež!

V učilnicah so učenci pisali domače naloge,veliko risali, sestavljali, kartali, brali … V Livoldu so izdelali veliko češnjo, ribe in meduze, iz OPB 4 je odmevala glasba, saj so se fantje pomerili v igranju harmonike, izdelali so metulje in ustvarjali z das maso, OPB 3 si je ogledal nastop otrok, ki so se letošnje leto pri učiteljici Mateji Podlesnik učili španščine.

Vzdušje je prijetno, a to še ne pomeni, da se dnevi do počitnic ne odštevajo!

Fotografije.

Petra Debelak