DATUM: 5.9.2024

RAZRED: 6.a,b

ŠTEVILO UČENCEV: 45

UČITELJI SPREMLJEVALCI: Andreja Šercer Robič, Petra Debelak, Branka Rajner, Tilen Štirn.

VODJA ŠPORTNEGA DNE: Jurij Blažič

OPIS POTI: Kolesarili smo po kočevskih kolesarskih poteh. Začeli smo pred šolo in kolesarili skozi celoten Mestni log do križišča pri zdravstvenem domu. Tu smo prečkali glavno cesto pri semaforju in nadaljevali pot mimo Melamina in pri Kolodvorski cesti zavili v naselje Trata. Pri starem Liku smo zopet zavili na kolesarsko stezo in pri križišču za Novo mesto zavili desno in skozi naselje Breg in Staro Cerkev peljali do Petrola v Ložinah. Tam smo se obrnili in v Stari Cerkvi zavili v Slovensko vas. Na igrišču vaške skupnosti smo pomalicali in nato še eno igro igrali igre z žogo. Po najkrajši poti skozi mesto, po kolesarskih poteh, smo se vrnili nazaj v šolo.

Utrinki

Kočevje, 5.9.2024                                                     Vodja športnega dne: Jurij Blažič