Pozdravljeni!

OŠ Ob Rinži v okviru Ekošole sodeluje v projektu NE ZAVRZI OBLEK, OHRANI PLANET! V okviru tega projekta bomo zbirali RABLJENA ČISTA IN OHRANJENA OBLAČILA (takšna, ki so vašim otrokom že premajhna ali pa jih ne nameravajo več nositi, so pa še primerna za nošenje). Zbiranje rabljenih oblačil bo potekalo v tednu pred prvomajskimi počitnicami, od 22.4. – 26.4. 2024. Vsak učenec lahko prinese največ 5 KOSOV oblačil (NE perila, nogavic in obutve). Oblačila lahko oddate v škatle, ki bodo v avli pri informatorki Nadji. Kasneje bomo oblačila razporedili po velikostih.

IZMENJEVALNICA teh prinešenih oblačil bo potekala 16.05.2024, 6. in 7. šolsko uro v avli šole.

Veljalo bo pravilo – kolikor prineseš, toliko lahko odneseš. Oblačila, ki bodo ostala, bomo podarili lokalni dobrodelni organizaciji Karitas.

Irena Satleri in Tanja Klepec, predstavnici Ekošole